ESET Mobile Security

Mobil cihazınız için virüs programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,3MB
  • Version 1.1.750.1081
  • Dil TR / EN
  • Firma ESET
Eğer akıllı telefon kullanıcı biriyseniz mutlaka ESET Mobile Security gibi bir uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz.
Eğer akıllı telefon kullanıcı biriyseniz mutlaka  ESET Mobile Security gibi bir uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bilindiği gibi ayrıntılı bir çalışmanın ürünü olan play google' da dahi virüsler bulunabiliyor. Özellikle popüler uygulamalar olarak adlandırabileceğimiz fal, oyun ya da duvar kağıdı uygulamaları bu konu ile başı dertte olan uygulamalar. Genellikle bu virüslü uygulamalar konusunda en büyük şikayetler SMS aboneliği gibi gizli işlemler ile faturaları kabartması ya da yüklü olan bütün TL' nizi bitirmesi. İşte bunun gibi durumlar için geliştirilen bir çok özelliği içinde barındıran ESET Mobile Security for Android, sizi bu konularda uyaracak.

Telefonda gerçekleşen tüm şüpheli aktivitelere karşı kullanıcıyı uyaran bu uygulama ayrıca,   kullanıcıların, siyah veya beyaz liste ile güvenilir kişileri tanımlamasını, ya da sadece bilinmeyen numaralardan gelen mesajların engellenmesini sağlar. Ek güvenlik katmanı sayesinde de kimliği bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları engelleyebilir.

Kaybolma veya çalınma gibi durumlarda, kullanıcıların telefonlarında sakladıkları verileri koruyabilmek için birden fazla güvenlik katmanı sağlayan uygulama ile kaybettiğiniz ya da çaldırdığınız telefonunuzun yerini uzaktan tespit edebilirsiniz.

Uygulamada öne çıkan bir diğer özellik ise mesajlarınızı, kişi rehberinizi ya da bellek kartınızı uzaktan yöneterek silebilmeniz. Bunlara ek olarak telefonunuza başka bir SIM kart takıldığında, güvendiğiniz bir kişiye uyarı mesajı gönderen uygulama, ayrıca bu kişiye, unuttuğunuz şifrenizi de sıfırlama yetkisini verebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
ESET Mobile Security indir